Opinie

"O tym miejscu, a zwłaszcza o Pani Ani (Tatę poznaliśmy, chwilę rozmawiając przed płynięciem kajakami, Mamy niestety nie - może następnym razem), można mówić tylko dobrze, bardzo dobrze!!! Pani Ania jest życzliwa, pracowita, kompetentna, uśmiechnięta, rzeczowa, pomocna, punktualna, a do tego młoda i ładna. I brak słów, których należałoby użyć, pisząc o Niej. Uratowała nas przed niesłownymi osobami z informacji turystycznej i brakiem "zapewnionego noclegu, z którego mieliśmy być zadowoleni" w Bornym Sulinowie, a był już wieczór. Noclegi w Kłominie "u Stasia"  polecam, chociaż wrażenie po dotarciu do wioski jest szokujące. I całe szczęście, że uciekliśmy z Bornego. Obsługa kajakowa bardzo dobra. Byliśmy tam 10-cio osobową, rodzinno-przyjacielską grupą kajakarzy z Torunia."

Krystyna Krystek

"Serdecznie pozdrawiam Panią Anię, która udostępniła nam nocleg na tegoroczny 2013 r. zlot militarny. Miejsca nie było nigdzie jednak zrządzeniem losu trafiliśmy do Kłomina. Kwatera czyściutka, kuchnia do dyspozycji (lodówka super mrozi wszelkie % napoje), łazienka duża i funkcjonalna. Czytając poprzednie opinie, że Pani Ania jest młoda i ładna dodam jeszcze jedną - ma zaufanie do ludzi. Nigdy nie spotkałem się z takim kredytem zaufania jak tam. Byliśmy krótko ale korci mnie spływ kajakowy a okolice są tam śliczne. Dla tych, którzy trafią do tego gospodarstwa AGRO przed zwiedzaniem poczytajcie w necie, wypytajcie gospodarzy gdzie skręcić, co zobaczyć bo w żadnym historycznym miejscu nie ma jakiegokolwiek objaśnienia. Pozdrawiam."

Grzegorz Bujnowicz, Brzeziny 95-060

"Rewelacyjna kwatera w Nadarzycach, fajne miejsce na odpoczynek od zgiełku. Pełen podziwu dla Pani Ani. Oby tak dalej :) Na pewno jeszcze wrócimy."

Henryk Sankowski

"POLECAM! Byłam i to często, miejsce godne polecenia, bardzo mili właściciele. Można dużo zwiedzać i mega odpocząć :) Jest super. Na pewno jeszcze tam zawitam."

Kasia i Piotrek, Warszawa